ריצוף בית פרטי

כפר בילו הדס חן
    אורח
    שלום ! אנחנו נמצאים ממש לפני תחילת הבניה של בית פרטי. כעיקרון אני מנסה לא להתפתות לכל החידושים ואנשי המקצוע שסוחפים אותי לאן שהם רוצים שהגיע. אני רוצה לבנות פשוט , יעיל וזול. אולי מישהו יכול לעשות לי קצת סדר בנושא הריצוף המועדף בהתייחס לרצוני בחסכון בעלויות בתודה מראש
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    עומר ריצוף בכפר
    אורח
    הכי נכון הוא לבחור קודם כל במראה אותו אתם אוהבים , מבחינת הטקסטורה והגימורים (מט , מבריק,טבעי, חם/קר וכו´) והגוון הכללי. הגוון והטקסטורה משפיעים מאוד על האווירה של כל הבית. לבחור גוון שמדבר אליך – כהה,בהיר,חם,קר?? האם רב הריצוף מכוסה?(שטיחים,רהיטים) או לא .כי אז יש משמעות גדולה לבחירת הגוון עליו יהיה הכל מונח. לאחר מכן לראות קצת חומרים שיש בשוק במקומות שונים. לגבש תקציב. למצוא בתקציב שלך את מה שאתה אוהב. יש מבחר גדול מאוד של מוצרים לריצוף ( איך לבחור קרמיקה ) זה יעזור לך למצוא את מה שמתאים לך בים ההיצע שיש בשוק. בהצלחה
    עומר ריצוף בכפר
    אורח
    אני בטוח שאתה יודע את זה "מה שזול זה הכי יקר" כמובן אין צורך ללכת על היקר ביותר מבחינת סוג החיפוי אך גם לא על הזול ביותר. לגבי הביצוע היתי מוערב בפרוייקטים בהם תבעו את בעלי המקצוע על עבודה רשלנית, אחרי שנה כל הריצוף מתחיל להישבר או להתרומם. אז תעשה לך טובה ואל תחסוך בבעל מקצוע, תחסוך קצת בריהוט תקנה שיהיה לך,אבל תאמין לי זה לא כיף אחרי שנה להזמין בעלי מקצוע אמתיים שישפצו את מה שכבר נהרס.

בעבר הזמנתי דוגמאות של ריצוף ב 33 ש"ח למטר.זה נראה רע מאוד על פלטה מרובעת, אבל, זול מאוד. אז תיזהר מהחסכוני והזול, כי אתה הולך לגור בבית הזה, וכל בוקר כשתקום, תראה את הריצוף מול העיניים וזה משפיע…

כפר בילו הדס חן
    אורח
    אחרי שקראתי אני נוטה מאוד להסכים עם כל מה שאתה אומר.

תודה על שהסבת את תשומת ליבי.

עומר ריצוף בכפר
    אורח
    תודה גם לך! יותר משמח שהצלחתי לעזור

עומר

Tile Israel
    מנהל בפורום
    שלום רב,

שמחים שהדיון נסגר בצורה טובה ומקצועית,

בברכה,

Team Tile Israel

team@tileisrael.com