השראה

השראה

אומרים כי "אם אנו מסתכלים על העולם באהבת החיים, העולם יגלה לנו את יופיו." המחשבה היפה הזו מדברת על אינסוף אפשרויות והרבה דרכים בהן אנו יכולים למצוא את ההשראה שאנו זקוקים לה. עלינו לפתוח את דעתנו בפני הדרכים בהן אנו עשויים למצוא השראה, כיוון שזה עשוי לעזור לנו למצוא את ההשראה. אנשים מוצאים השראה בטבע, באמצעות טכנולוגיה, דרך אנשים שאנחנו מחקים, דרך התרחשויות אקראיות ואפילו בתוך עצמנו. לפניכם תוכן ותמונות רבות של ריצוף וחיפוי שיעזרו לכם למצוא את ההשראה ליצירת העיצוב שעליו חלמתם. קראו עוד על השראה בעיצוב פנים

איך לטפל ולשמור על פרקט ועץ טבעי בבית שלנו

רוצים פרקט עץ טבעי או דמוי מגרניט פורצלן בבית שלכם? מצוין! בואו וגלו איך לשמור על יופיו לאורך שנים רבות

איזה סוגי גימורים קיימים באריחים 

חברי קהילת הריצוף והחיפוי של Tile Israel משתפים בטיפים ועצות ליצירת חללי מגורים נעימים ומלטפים

blank

השראה נכונה בחדרי רחצה

חדר הרחצה שלנו הנו מקום אינטימי ופרטי, אשר אמור לשדר אווירה רגועה ונינוחה. זהו החדר הראשון שעיננו פוגשות כאשר אנו קמים בבוקר, והחדר האחרון שאנחנו פוגשים דקות אחדות לפני השינה, ולכן הימנעו מהעמסת פריטים, דאגו לצמצם את כל האביזרים אשר אין בהם באמת צורך בחדר הרחצה. טיפ מהיר שחשוב שתכירו, ככל שחלל האמבטיה יהיה יותר נקי, כך יהיה גם יותר מזמין ונוח לשהות בו.
blank
blank
blank

השראה מתמונות לריצוף חוץ

צפייה בתמונות היפות בעולם לריצוף חוץ בסגנון רגיל או מודולרי באבן טבעית 

השראה לבחירה נכונה של אריחים מצוירים

צפייה בתמונות היפות בעולם של אריחים מצוירים, וטיפים לבחירת אריחים מצוירים שנאהב לצפות בהם לאורך זמן בביתנו

blank
blank
blank
blank

טיפ בעיצוב פנים

עיצוב פנים הוא באמת תחום של עולם ומלואו, עם שפע מדהים ואינסופי של סגנונות, טעמים אישיים ואפשרויות מעשיות. לכן עליכם להכיר את הסגנונות השונים ולהבין מה אתם מעדיפים, רק כך ניתן להתמקד, לצמצם את ה"רעש" ולבחור בחירות עיצוב יעילות, מושכלות וכאלו שבאמת מתאימות לכם ולבית שלכם. סגנונות עיצוב הפנים המרכזיים הינם מודרני, מינימליסטי, כפרי, וינטג', רטרו וקלאסי. לכל סגנון קווים ויזואליים המאפיינים אותו, אביזרים בעלי מראה מסוים, פלטת צבעים מאפיינת וכן הלאה. זכרו תמיד כי המטרה של עיצוב פנים היא לשרת אתכם וליצור עבורכם סביבת מגורים נעימה יותר, אתם לא צריכים לשרת את העיצוב אלא הוא אתכם.

השראה לבריקים מקרמיקה וגרניט פורצלן

בריקים בכל מידה ובכל גימור וגוון – קבלו השראה לתבניות בריקים ייחודיות ויפיפיות

השראה לריצוף וחיפוי בפסיפס

צפייה בתמונות היפות בעולם לריצוף חוץ בסגנון רגיל או מודולרי באבן טבעית 

blank
blank
blank

השארה לעיצוב באריחים צורניים

צפייה בתמונות היפות בעולם לריצוף חוץ בסגנון רגיל או מודולרי באבן טבעית 

השארה לעיצוב לפי תבנית אריחים

צפייה בתבניות הריצוף וחיפוי הנפוצות בעולם, וחשיפה למושגי יסוד בתבניות אריחים

blank
blank
blank

השראה לבחירת בריקים לבית 

גם אם אתם מאלה שעומדים ובוהים בקיר מרהיב של אריחים, וגם אם אתם מאלה שעוברים מהר לידו ומתרשמים, כנראה שאתם "אנשי בריקים". קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להבין איך לבחור בריקים לבית שלכם, למסעדה החדשנית של המשפחה ואפילו למשרד שתמיד חלמתם עליו. למדו עוד על חיפוי קירות באמצעות בריקים לבית, ועל ההבדלים בין תבניות נפוצות של אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן מסוג בריקים.

על ריצוף באמצעות בטון מוחלק

אספנו עבורכם כמה דגשים לעיצוב הבית בעתיד המודרני של 2020 וכמה טיפים על איך לשלב בטון בעיצוב הבית שלכם.

השראה לתכנון מטבח 

כשמתכננים מטבח, התפיסה הרווחת היא שככל שהוא גדול יותר כך הוא נוח יותר. למעשה, יתכן שההיפך הוא הנכון. מטבח קטן יכול להיות נוח יותר, כל עוד מתכננים את המראה ואת הפונקציונליות שלו בקפידה.בתכנון מטבח קטן יש לחשוב על שני דברים מרכזיים. הראשון הוא הנוחות של המטבח, כלומר שיכיל את כל המכשירים והכלים הנחוצים, תוך שמירה על חלל עבודה פנוי ומסודר. השני הוא העיצוב של המטבח. על אף שמטבח קטן הוא מאוד נוח, ללא תכנון נכון הוא עלול להרגיש צפוף וסוגר.

תפריט נגישות