אוגוסט 23, 2017

בין עיצוב פנים להום סטיילינג

גם "הום סטיילינג" וגם שיפוץ בתים הם תהליכים שמאיימים על מרבית האנשים שהיו מעדיפים להימנע מהם. למעשה מדובר בתהליכים חופפים שלעיתים תכופות הם אותו דבר בשני שמות שונים או משלימים האחד את השני. הפחד מפני שינויים יכול להוות חסם, המכיל בכפיפה אחת ככל הנראה את הפחדים הפסיכולוגיים ואת המחסום של הוצאות כלכליות.

עם זאת, עיצוב פנים חדשות לבית, עיצוב של חדרי הבית השונים, דוגמת עיצוב חדר שינה מחדש, מעניק לכל חדר את אופיו. אופנה סוחפת של הזמן האחרון היא עיצוב ייחודי, וכל אחד ואחת רוצים להתנסות בה. עבורם נולדה האפשרות לאלטרנטיבה "רזה" של עיצוב פנים: ה"הום סטיילינג".

אופנה זו מאפשרת שיפוץ בתים באופן מאוד אחר. ההבדל בין הום סטיילינג לבין שיפוץ בתים, או עיצוב פנים, הוא בכך שאינו כולל שבירת קירות ושינוי מערכי של כל החלל בבית. הום סטיילינג הוא מסגרת מצומצמת של שיפוץ בתים, לדוגמה עיצוב חדר שינה ללא שיפוצים מרחיקי לכת.

עבור הום סטיילינג קיימים מסלולי לימוד שונים. תקופה זו השוקקת בחפצי נוי ובמוצרים ביתיים מעוצבים הזמינים לרוב, מאפשרת את הגרסא המצומצמת של שיפוץ בתים, מבלי להיגרר לשינויים קולוסאליים בעיצוב חדרי הבית. אפשר להירגע – ניתן לממש את חזון עיצוב חדר השינה גם מבלי להזיז קירות.

מעצב הום סטיילינג הוא משקולת לוגיסטית חשובה בתהליך, ותפקידו להפנות אתכם להיצע המתאים ולחסוך לכם זמן יקר וכסף.

הום סטיילינג הוא שדרוג בתחום של שיפוץ בתים. דמיינו והיו סבלניים, כך תוכלו לשפר את איכות החיים במסגרת מרחב המחייה שלכם. סמכו על איש המקצוע שבחרתם, שידע להעניק עיצוב, דוגמת עיצוב חדר שינה, לטעמכם, אך בה בעת הציעו כל שינוי או רעיון שעולה על דעתכם.

הבהרה משפטית ותנאי שימוש באתר 

התוכן באתר והתמונות בו, הועלה והוזן על ידי משתמשים. אנא עיינו והבינו את הכתוב בעמוד תנאי השימוש באתר. כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ועשוי להיות לא מדויק ו/או לא מקצועי היות ונכתב על ידי משתמשי הקהילה. באופן עקרוני, אין להסתמך על הכתוב וחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי. עמוד תנאי השימוש 

תפריט נגישות