אריחי גימור משי

גיא
    אורח
    שלום

האם יש חסרונות ידועים בסוג האריחים האלו?

האם הם רגישים לשריטות כמו האריחים המבריקים?

תודה

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • Replies
    אריה
    אורח

גיא: שלום

האם יש חסרונות ידועים בסוג האריחים האלו?

האם הם רגישים לשריטות כמו האריחים המבריקים?

תודה

שלום גיא,

הם די חדשים ולכן אין עליהם הרבה אינפורמציה. בבית שלי יש לנו אריחים בגימור משי. חשוב לדעת מי היצרן היות ויש אריחים בגימור משי ברמה גבוהה ויש כאלה ברמה מאוד נמוכה.

יש לך שם יצרן?

איזה תוצרת האריח?

מחכים לתשובתך על מנת לעזור

גיא
    אורח
    היצרן הוא סיני.

לאחר שניסיתי לבדוק שוב ושוב עם החנות מי היצרן בדיוק, נאמר לי שכשזה מסין אין אפשרות לדעת, אבל כל האריחים שהם מוכרים בחנות איכותיים ואין לי מה לדאוג (מדובר ברשת גדולה).

זה די גורם לי להסס לקנות אותו, אבל מצד כמעט שכנעו אותי שזה לא משנה שהוא סיני ושלא יודעים מי היצרן.

מה דעתכם?

Tile Israel
    מנהל בפורום

גיא: היצרן הוא סיני.

לאחר שניסיתי לבדוק שוב ושוב עם החנות מי היצרן בדיוק, נאמר לי שכשזה מסין אין אפשרות לדעת, אבל כל האריחים שהם מוכרים בחנות איכותיים ואין לי מה לדאוג (מדובר ברשת גדולה).

זה די גורם לי להסס לקנות אותו, אבל מצד כמעט שכנעו אותי שזה לא משנה שהוא סיני ושלא יודעים מי היצרן.

מה דעתכם?

הי גיא,

תשובה חברית.

תדרוש לדעת מי היצרן ותרשום לנו.

אנחנו נוכל לרשום לך על היסטורית התלונות של אותו יצרן בארץ בעזרת כל הנתונים שצברנו לאורך השנים.

אם לא רוצים להגיד לך, תוכל להסיק את איכות הסחורה, ובכל אופן תוכל לקנות 1 מ"ר / 1 קרטון ולצלם לנו את הקרטון ופרטיו.

אם האריח לא איכותי או באיכות ירודה, זו פעולה של עשרות שקלים שיכולה להציל אלפי ועשרות אלפי שקלים.

יום מבורך

גיא
    אורח
    נאמר לי שהאריח נקרא "מיקס סמיץ" (הוא לבן, אם זה משנה)
    אני לא מוצא על זה כלום בגוגל, אבל אולי אתם יודעים על זה משהו?
    גיא
    אורח
    לאחר בדיקה נוספת – השם של היצרן הוא "מיקס", השם של האריח הוא "מיקס סמיץ לבן".

אשמח לכל אינפורמציה שיש לכם עליו, והמלצה בעד/נגד קנייתו בהקדם.

תודה

ערן עיצו
    אורח
    גיא אל תיגע!!! התקנתי את הסדרה הזאת לאמא שלי בבית שלה. אחרי שהיא לא שיפצה את הבית 30 שנה. כל הרצפה מלאה שריטות וחרש לא רוצים לתת אחריות
    שיר
    אורח
    גם אנחנו רכשנו את זה לבית וגם אנחנו רכשנו את האריחים מחרש. הוא עלה לנו באזור ה80 ש"ח אם אני לא טועה וזה פשוט אחת הקניות הפחות טובות שלנו. רכשנו אריח 100×100

עשה לעצמך טובה ואל תיגע זה מתאים לפרויקטים ציבוריים אולי ואין עם מי לדבר אחרי זה מתחיל מסע האשמות

בהצלחה, שיר

Tile Israel
    מנהל בפורום
    ערב טוב,

יש לנו הרושם שהחוות דעת לא ממליצות על הדגם. טוב שהעלית את השאלה פה.

בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה.

טייל ישראל

גיא
    אורח
    תודה, הצלתם אותי!

האם לדעתם גם כדאי להמנע מחרש? שמעתי עליהם דברים לא טובים, אבל יש להם מגוון גדול מאוד ומחירים נוחים

שירן מ.אדריכלים
    אורח
    הי גיא,
    אני אדריכלית שעובדת מול חרש לפעמים. הם חברה גדולה עם מבחר גדול.

לגבי איכות המוצרים גם לנו היו כמה נפילות מולם, מצד שני היו גם הצלחות גדולות. זה מאוד תלוי באריחים שאתם רוצים.

בכל אופן כדי להיות בטוחים הייתי מציעה לך שלא ללכת על כל המלוטשים או מזוגגים לא משנה מאיזה תוצרת. זה תמיד אריחים רגישים ומעט בעייתיים.

עשית בשכל שהעלית לפה את הנושא כי זה בערך המקום היחיד הניטרלי שממליץ לך את האמת ולא בשביל שתקנה אצל החברים שלו.תמשיך להתייעץ ונשמח לעזור

גיא
    אורח
    תודה רבה שירן

אנחנו לא מחפשים אריח מבריק, האם את מתכוונת גם למשי/סאטן כשאת מדברת על אריחים מזוגגים/מלוטשים?

שמעתי על הרבה אנשים שמרוצים מאריחי משי, וזה די מה שאנחנו מחפשים. השאלה אם בהמלצתך כדאי לרדת מזה.

תודה

שירן מ.אדריכלים
    אורח
    ערב טוב,
    אם יש לכם שם של דגם מסוים תוכלו לציין אותו.
    האמת, שהאריחים בגימור משי באמת ידועים כעמידים ואמינים יותר. אז אם גם אתם שמעתם כך, וגם אנחנו (מניסיון) כנראה שזה נכון.
    בהצלחה!
    אשמח לעזור במה שתרצו
מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות