מענה ל־ריצוף באבן

ההבדל בין המושגים שאתה מציין הם דרגות העיבוד – ולא במונחי איכות אלא במונחים אסתטיים. כביכול כמה עמוק "פצעו את האבן"  עיבוד סוסמום (מסמסם) הוא העדין ביותר וזה מטפס ועולה עד לעיבוד גס מאד – כל אחד עפ"י טעמו ובהתאם לשימוש.

לגבי המלט הלבן – לא זו בלבד שהוא יימנע ספיגה שתעכיר את האבן מלמטה כלפי מעלה (במידה ויעשה שימוש במלט שחור) – חוזקו רב בהרבה מהמלט שחור. אכן מדובר בחומר יקר יותר אבל כשמדובר בחוץ, המשתמשים זהירים הרבה פחות מאשר בבית ונוהגים לשנע ציוד שלרוב לא עובר את מפתן הדלת – כך שאיך שלא תסובב את זה – מומלץ בחום!

פוגות – הייתי ממליץ לך לעשות מינימום פוגות שינועו בין 3-5 מ"מ (לטעמך) ולמלא את המישקים תוך כדי עבודה במלט הלבן – אין טוב וחזק מזה. פרט לעובדה שזה יקצר תהליכים ויוזיל את העבודה העמידות מצוינת ולאבן בהירה זה יתאים.

מדרגות – הכל תלוי באופן תכנון המדרגות, פנה לאדריכל שלך ואני משוכנע שהוא הוציא על כך פרט וייתכן שלא נדרש סף לסיום כלל. מומחיות היא מומחיות – אל תיקח אינסטלטור שגם עושה קצת תיקוני קרמיקה בלית ברירה. אינני מכיר את איכויות רצף הבית שלך, אבל אני מכיר רצפים שיודעים לעשות גם את זה וגם את זה באופן מעורר התפעלות. תרצה המלצה,

תפריט נגישות