ריצוף אלכסוני

• הנושא הזה ריק.
    אורח
    אני משפצת את ביתי הקטן והחמוד ורציתי לדעת מה הפתרון אם אני מורידה קיר שלם שכמובן אין תחתיו ריצוף ובשאר הקומה יש בלי שאצטרך להחליף את כל הריצוף?

ממש משתדלת לא להיכנס לפרויקט רציני עכשיו במיוחד בתקופת הקורונה

תודהההה!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    אסף
    אורח

שיר: אני משפצת את ביתי הקטן והחמוד ורציתי לדעת מה הפתרון אם אני מורידה קיר שלם שכמובן אין תחתיו ריצוף ובשאר הקומה יש בלי שאצטרך להחליף את כל הריצוף?

ממש משתדלת לא להיכנס לפרויקט רציני עכשיו במיוחד בתקופת הקורונה

תודהההה!

הי שיר,

נעים מאוד שמי אסף ואני חלק מקהילת הריצוף והחיפוי של Tile Israel

סלחי לי אבל לא הצלחתי להבין את הקשר בין "ריצוף אלכסוני" לשאלתך.

בגדול, במידה ואין ריצוף רזרבה – ואני מבין שאין.. ניתן לרצף בריצוף הקיים כל ריצוף אחר מתאים (בלטות מצויירות, פסיפס מוזאיקה ורבים אחרים) ואפילו חומר שונה (נניח עץ, אבן/שיש וכדו´).

הסייג הוא, שהתוצר צריך להיראות כאילו התכוונו לזה מלכתחילה. ייתכן שלצורך מטרה זו כדאי יהיה להוציא עוד כמה אריחים ספורים וזה לא משימה מורכבת אז לא להיכנס לפניקה.

בכדי ליצור דוגמה זו או אחרת. אחרת, יראה הדבר כטעות או כטלאי. מאחל הרבה בהצלחה ואנחנו פה להמשיך ולעזור בכל שאלה.

אס,

שיר
    אורח
    שלום אסף מה שלומך? תודה רבה האמת שתשובתך עזרה לי מאוד
    אסף
    אורח
    שמח אם הצלחתי לעזור,

עוד נקודה למחשבה… דרך טובה אחרת לקבל רצפה מיוחדת היא ליצור צורות בלתי שגרתיות. אפשר שהאריחים עצמם יגיעו בצורות מעניינות – למשל מתומן במקום מרובע; או שאופן ההנחה של האריחים יצור משחק מעניין – כמו הנחה בצורת פישבון, באלכסונים או בשתי וערב. אפשר לעשות את זה עם כל אריח מלבני מאורך.

זה ממש לא חייב להיות אריח שמגיע בחיתוך של 45 מעלות.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות