ריח רע באופן קבוע מהאריחים אחרי שטיפה

• הנושא הזה ריק.
    אורח
    ראיתי שלפני כמה שנים נשאלה שאלה דומה, מה יכול להיות גורם לריח רע שנודף מריצוף אחרי שטיפת רצפה מגרניט פורצלן. אין לי בעיה של צנרת או חומר ניקוי מסוים אבל אני חושש שהריצוף לא נעשה בצורה טובה ובגלל זה נכנס מים דרך הרובה וזה גורם לכך? זה קרה לעוד מישהו? יש רעיונות לפתרון?

תודה רבה לעוזרים והעונים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    Tile Israel
    מנהל בפורום

אדם אילת: ראיתי שלפני כמה שנים נשאלה שאלה דומה, מה יכול להיות גורם לריח רע שנודף מריצוף אחרי שטיפת רצפה מגרניט פורצלן. אין לי בעיה של צנרת או חומר ניקוי מסוים אבל אני חושש שהריצוף לא נעשה בצורה טובה ובגלל זה נכנס מים דרך הרובה וזה גורם לכך? זה קרה לעוד מישהו? יש רעיונות לפתרון?

תודה רבה לעוזרים והעונים

שלום אדם,

נתקלנו בתופעות דומות בעבר ולרוב הפוגה שהתפוררה עם השנים גורמת למים לחלחל מתחת לאריח, להרטיב את החול וכך לגרום לריח לא נעים באזור. לרוב מכיוון שהרובה איננה הריח מתפוגג כעבור מספר שעות או ימים.

גם שאריות של חומצות מלח למיניהן יכולות לגרום לריח חריף בבית.

בברכה,

Team Tile Israel

לימור ואמיר
    אורח

אדם אילת: ראיתי שלפני כמה שנים נשאלה שאלה דומה, מה יכול להיות גורם לריח רע שנודף מריצוף אחרי שטיפת רצפה מגרניט פורצלן. אין לי בעיה של צנרת או חומר ניקוי מסוים אבל אני חושש שהריצוף לא נעשה בצורה טובה ובגלל זה נכנס מים דרך הרובה וזה גורם לכך? זה קרה לעוד מישהו? יש רעיונות לפתרון?

תודה רבה לעוזרים והעונים

קרה לנו הרבה בבית ופתרנו את זה כשעשו לנו רובה חדשה 🙂 בהצלחה

אורמה
    אורח
    גם לנו זה היה ועבר לבד
    יאיר
    אורח
    גם אני סבלתי רבות מהריח הנ"ל, והמסקנה היא שהבעיה היא פשוט בחומר שנקרא "חרסינה" [לסוגיה] בדומה לכלי חרסינה במטבח… הפתרון [גם לכלים] הוא: או להשתמש בסבון בלי ריח, או בחומר לניקוי ייעודי לגרניט פורצלן [נדמה לי של סנו] ולא בהרבה חומר!!!
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות