קרמיקה בבת ים, וויז'ן קרמיקה? המלצות חברים…

• This topic is empty.
    אלי יעקובי
    אורח
    שלום,

היינו היום בחנות קרמיקה בבת ים, בשם וויז'ן קרמיקה. מישהו יודע להגיד לנו איך הם. האם הם אמינים? המחירים שלהם טובים והסחורה נראת מאוד יוקרתית. השאלה אם זה באמת כל כך איכותי או רק נראה כך.

תודה רבה, כל המלצה או חוות דעת תתקבל בשמחה.

אלי יעקובי.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • Replies
    דריה גולד
    אורח
    הי אלי,

האם אתה בטוח שזאת חנות קרמיקה בבת ים? יש כזאת בצפון. האם אתה מתכוון לVision Ceramica?

דריה

אלי יעקובי
    אורח
    הי דריה,

תודה רבה ! כן אני בטוח קוראים להם וויז'ן קרמיקה | Vision Ceramica ויש להם חנות קרמיקה בבת ים ברחוב האורגים 1.

תודה על ההשתדלות.

אידית
    אורח
    רכשנו מהם אריחים לחיפוי חדר הרחצה. שירות מצוין.
    אורן בת ים
    אורח
    אמא שלי רכשה מהם אריחים גדולים במידה של 1.20/1.20 השירות מצוין והסחורה גם. לגבי עלויות הם לא הכי זולים אבל בהחלט מוצרים איכותיים. בהצלחה לכם בפרויקט
    יגאל
    אורח
    חברי קהילת הריצוף והחיפוי. תודה רבה על עזרתכם. אנחנו באנו לרכוש קרמיקה בבת ים והגענו אל התוצאה הזאת. זה עזר לנו לקבל החלטה, עכשיו בטוח עלך לראות את החנות המדוברת ומוצריה
    דריה גולד
    אורח
    שמחים שקהילת הריצוף שלנו עוזרת לכם 🙂 תמיד כאן בשבילכם ובחינם!
    בן
    אורח
    גם אני הגעתי דרך גוגל. מישהו יודע איזה מוצרים יש לחברת וויזן קרמיקה בסניף בת ים?
    אושרת
    אורח
    לפי מה שאני יודעת אין להם סניפים. רק חנות אחת בבת ים של קרמיקה. היו בעבר חומרי בניין לעכשיו מתעסקים הקרמיקה ברמות הגבוהות. סחורות זולות לא מצאתי שם אבל איכותי מאוד, עזר לי בחור נחמד ומכירתי בשם קובי
    פלג
    אורח
    אשמח לקבל עוד המלצות על קרמיקה בבת ים ועל חנויות שניתן למצוא בהם קרמיקה איכותית לשירות טוב באזור בת ים
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות