ספיגות מים באריחי קרמיקה לחיפוי

אורח
    אני כרגע מתמודדת עם בעיה אצלי במקלחת החדשה הודבקה קרמיקה 20/20 לבנה ואני תוהה לעצמי האם מדובר בבעיה בקרמיקה – ואז עלי לתבוע פתרון מהמקום בו רכשתי את הקרמיקה או שאולי הבעיה ברובה ואז בקבלן צריך לתת מענה דרך אגב נאמר שהקבלן היה צריך לטבול את האריחים במים 24 שעות קודם ונדמה לי שהדבר נעשה אך הסיבה לכך היא שהקרמיקה אמורה להיצמד טוב יותר אל הטיח.

הגיוני?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    פנינה
    אורח
    הי שיר,

כן כמובן שהגיוני! זה לא פורום שיכול לייעץ לך על תביעות אבל תוכלי לראות כאן דיון דומה לשאלתך.

לחצי כאן

פנינה

Tile Israel
    מנהל בפורום

שיר: אני כרגע מתמודדת עם בעיה אצלי במקלחת החדשה הודבקה קרמיקה 20/20 לבנה ואני תוהה לעצמי האם מדובר בבעיה בקרמיקה – ואז עלי לתבוע פתרון מהמקום בו רכשתי את הקרמיקה או שאולי הבעיה ברובה ואז בקבלן צריך לתת מענה דרך אגב נאמר שהקבלן היה צריך לטבול את האריחים במים 24 שעות קודם ונדמה לי שהדבר נעשה אך הסיבה לכך היא שהקרמיקה אמורה להיצמד טוב יותר אל הטיח.

הגיוני?

הי שיר,

דיון משוכפל. ענינו לך בדיון הקודם 🙂

דיון סגור.

בברכה,

Team Tile Israel

Tile Israel
    מנהל בפורום

שיר: אני כרגע מתמודדת עם בעיה אצלי במקלחת החדשה הודבקה קרמיקה 20/20 לבנה ואני תוהה לעצמי האם מדובר בבעיה בקרמיקה – ואז עלי לתבוע פתרון מהמקום בו רכשתי את הקרמיקה או שאולי הבעיה ברובה ואז בקבלן צריך לתת מענה דרך אגב נאמר שהקבלן היה צריך לטבול את האריחים במים 24 שעות קודם ונדמה לי שהדבר נעשה אך הסיבה לכך היא שהקרמיקה אמורה להיצמד טוב יותר אל הטיח.

הגיוני?

הי שיר,

דיון משוכפל. ענינו לך בדיון הקודם 🙂

דיון סגור.

בברכה,

Team Tile Israel

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • הדיון 'ספיגות מים באריחי קרמיקה לחיפוי' סגור לתגובות חדשות.

תפריט נגישות