הדבקה על ריצוף קיים בבית חדש!

• הנושא הזה ריק.
    אורח
    שלום רב,אולי זה יישמע הזוי אבל לצערי זה המצב. לפני כשמונה חודשים נכנסתי לבית חדש אשר בניתי. מסתבר שעשיתי את טעות חיי בבחירת הריצוף שהוא העיקר בבית. בחרתי ריצוף בהיר דמוי אבן , מחוספסת ובה חורים קטנטנים אשר במשך הזמן החול שקע בתוכם ומה שמתקבל בבית זה בעצם מראה מלוכלך, שלא לדבר על הניקיון שנעשה סיוט , גם הרובה ששמו לי עבה מאוד והתלכלכה מאוד וזה פשוט מתסכל אותי נורא! החלטתי שאני לא ממשיכה לסבול ואני מתכוונת להחליף את הריצוף אך בהדבקה בלבד. ההתלבטות שלי הינה כזו: אני מעוניינת לעשות הדבקה בחלל הסלון, המטבח, פינת האוכל והפרוזדור של ריצוף אחר כמובן ובחדרים פרקט.הציעו לי לרצף את כל הבית בפרקט אך מאחר ויש לי כלב גדול בבית רציתי לדעת האם זה נכון לעשות זאת? האם מומלץ פרקט בכל הבית? מה קורה במטבח? מאחר ואני מוגבלת בתקציב רציתי לשאול האם אני יכולה למצוא ריצוף טוב במחיר של 50 ש"ל למטר? האם יש כיום מצב למצוא במחיר כזה בכלל או שחבל על הזמן שאני חושבת, בנוסף רציתי לדעת מה סדר גודל של מחיר ריצוף למטר , ריצוף ופרקט? מה קורה עם הדלתות? צריך לקצר אך מי עושה זאת? בקיצור אני נורא מבולבלת ואודה לכם באם תעשו לי סדר "בראש". תודה רבה.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • Replies
    אורי דלאל
    אורח

איילה: שלום רב,אולי זה יישמע הזוי אבל לצערי זה המצב. לפני כשמונה חודשים נכנסתי לבית חדש אשר בניתי. מסתבר שעשיתי את טעות חיי בבחירת הריצוף שהוא העיקר בבית. בחרתי ריצוף בהיר דמוי אבן , מחוספסת ובה חורים קטנטנים אשר במשך הזמן החול שקע בתוכם ומה שמתקבל בבית זה בעצם מראה מלוכלך, שלא לדבר על הניקיון שנעשה סיוט , גם הרובה ששמו לי עבה מאוד והתלכלכה מאוד וזה פשוט מתסכל אותי נורא! החלטתי שאני לא ממשיכה לסבול ואני מתכוונת להחליף את הריצוף אך בהדבקה בלבד. ההתלבטות שלי הינה כזו: אני מעוניינת לעשות הדבקה בחלל הסלון, המטבח, פינת האוכל והפרוזדור של ריצוף אחר כמובן ובחדרים פרקט.הציעו לי לרצף את כל הבית בפרקט אך מאחר ויש לי כלב גדול בבית רציתי לדעת האם זה נכון לעשות זאת? האם מומלץ פרקט בכל הבית? מה קורה במטבח? מאחר ואני מוגבלת בתקציב רציתי לשאול האם אני יכולה למצוא ריצוף טוב במחיר של 50 ש"ל למטר? האם יש כיום מצב למצוא במחיר כזה בכלל או שחבל על הזמן שאני חושבת, בנוסף רציתי לדעת מה סדר גודל של מחיר ריצוף למטר , ריצוף ופרקט? מה קורה עם הדלתות? צריך לקצר אך מי עושה זאת? בקיצור אני נורא מבולבלת ואודה לכם באם תעשו לי סדר "בראש". תודה רבה.

הי איילה,

מבאס… מצטער בשבילך על התחושות הלא נעימות

אין בעיה לרצף כמובן על אריחים חדשים או ישנים אין שום מניעה וזה זול ומומלץ.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות