הדבקה או ריצוף מחדש

דודי בהארט
    אורח
    אני לקראת שיפוץ. כרגע יש לי גרניט 60/60 ואני מעוניין להחליף ל 120/120 כנראה. אולי 100/100.
    בכל מקרה, יש לי קצת רטיבויות בקירות במסדרון ואפילו הגיע לי לקירות הסלון.
    אני בכל מקרה גם מחליף לגמרי את החדרים הרטובים (שמשם מגיע הרטיבות – היה לי שם ג´קוזי עם בעיות איטום קשות).

בנוסף, אני מבין שאם אעשה ריצוף בהדבקה – יהיו לי בעיות עם דלת הכניסה, דלת הממ"ד ועם המשקוף התחתון של הויטרינה (יציאה למרפסת) שכן הפלאח העליון של המשקוף מגיע מעל הריצוף הקיים.

לאחר כל זה, ישנה התלבטות האם לפרק הכל, לייבש את החול/שומשום ולרצף בטיט או עדיין ללכת על הדבקה ולנסות לפתור נקודתית את כל הבעיות שציינתי (לאטום חדרים רטובים כמו שצריך, סידור הצוקל בדלת כניסה, ניסור דלת ממ"ד או ריצוף בשיפוע במבואה לממ"ד. לגבי הויטרינה אין לי פתרון).

קצת חפרתי אבל אני רוצה לבצע את זה בצורה הטובה ביותר.
    תודה.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    גילי שיפוצים ואהבת
    אורח

דודי בהארט: אני לקראת שיפוץ. כרגע יש לי גרניט 60/60 ואני מעוניין להחליף ל 120/120 כנראה. אולי 100/100.
    בכל מקרה, יש לי קצת רטיבויות בקירות במסדרון ואפילו הגיע לי לקירות הסלון.
    אני בכל מקרה גם מחליף לגמרי את החדרים הרטובים (שמשם מגיע הרטיבות – היה לי שם ג´קוזי עם בעיות איטום קשות).

בנוסף, אני מבין שאם אעשה ריצוף בהדבקה – יהיו לי בעיות עם דלת הכניסה, דלת הממ"ד ועם המשקוף התחתון של הויטרינה (יציאה למרפסת) שכן הפלאח העליון של המשקוף מגיע מעל הריצוף הקיים
    לאחר כל זה, ישנה התלבטות האם לפרק הכל, לייבש את החול/שומשום ולרצף בטיט או עדיין ללכת על הדבקה ולנסות לפתור נקודתית את כל הבעיות שציינתי (לאטום חדרים רטובים כמו שצריך, ניסור דלת ממ"ד או ריצוף בשיפוע במבואה לממ"ד. לגבי הויטרינה אין לי פתרון).

תודה.

1.מציע לך לא להתקין בשום אופן מקלחון מרוצף שמקובל כל כך. הסיבה היא כי ברמת האיטום המקובלת בענף השיפוצים ועל סמך מקרים רבים שהגיעו אלי מדובר בסיכון ממשי לנזילות.
    לכן ממליץ להתקין אגנית מובנית או אמבטיה, שם איטום הרצפה אינו עומד במבחן ולכן גם רמת איטום סטנדרטית עשויה להספיק למנוע קטסטרופה..

2. אם מדובר בדלת כניסה פלדה סטנדרטית, דוקא כאן הפתרון מאד פשוט כי החלק התחתון שלה זחיח ואין צורך בחיתוכים.

3.בריצוף בגדלים שציינת יש פוטנציאל גבוה לליקויים עקב התקנה רשלנית או שימוש בחומרים לא נכונים.
    אם לא מעוניינים להמר, רצוי לשכור שירותי יעוץ ופיקוח מלא על עבודת הריצוף.

דודי בהארט
    אורח
    אוקי. תודה רבה על התגובה המפורטת. אחלה פורום על אריחים 🙂

הגעתי אליו במקרה דרך גוגל מפות

גילי שיפוצים ואהבת
    אורח
    שמח לעזור. במידת הצורך ניתן גם לפנות אלינו באופן פרטי לקבלת הצעת מחיר על העבודה

שבוע מבורך

Tile Israel
    מנהל בפורום
    הי "גילי שיפוצים ואהבת "

דודי בהארט לא מסוגל לראות את הפרטים שלך היות וסימנת כשנרשמת שאינך מעוניין לשתף אותם עם חברי הפורום.

ניתן לשנות זאת בכל עת דרך האזור האישי.

בברכה,

Team Tile Israel

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

תגיות: 

• יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות