האם אריחים סינים טובים כמו אריחים אירופאים. מבחינת האיכות

• This topic has 5 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 2 שנים by טל.
    סמדר
    אורח
    תודה לעונים ולעונות
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    סימון
    אורח
    גם בקרמיקה סינית ובאריחי גרניט פורצלן תוצרת סין יש רמות גימור שונות. מהניסיון שלי בענף הקרמיקה אם זה מאוד מאוד מאוד זול זה כנראה סוג ב' או הסחורה לא הכי מוצלחת שיש.  ואני לא מדבר על לתפוס מחיר טוב אלא להשיג משהו שהוא לא הגיוני.
    Tile Israel
    מנהל בפורום
    ערב טוב סמדר,

כמו שענה סימון, הכל תלוי באיכות האריח וביצרן.

יהיה מצוין אם תעלי תמונות של האריחים שהתעניינתם בהם, חלק מחברי הפורום וקהילת הריצוף וחיפוי שלנו מנוסים מאוד בענף ויכולים לתת המלצה אמיתית ונייטרלית גם על סמך תמונה באיכות גבוהה ממספר זוויות.

ברכת הצלחה,

Team Tile Israel

ירדן
    אורח
    אהלן,

אני עובד בענף הריצוף כבר 30 שנה ואגיד לך בוודאות לא רק שהם טובים כמו האירופאים בשנים האחרונות יש להם אריחים יותר טובים משל האירופאים.

כמובן, לא כל האריחים יש להם גדלים וגימור מסוימים, למשל מלוטשים ומבריקים שהם יותר טובים מהאירופאים. לא אני קבעתי את זה אלא הלקוחות שקונים גם וגם.

שורה תחתונה – כמעט ואין תלונות על אריחים סינים.

שיפוץ מוצלח

Tile Israel
    מנהל בפורום

סמדר: תודה לעונים ולעונות

שלום סמדר ולילה טוב,

כן אריחים סינים היום טובים באיכותם וזולים במחירם.

ישנם יצרנים מסוימים שהאריחים שלהם באיכות ירודה והם דולפים לשוק הישראלי במחירים נמוכים מאוד, לא היינו ממליצים לך להתעסק עם הסוג הזה מכל הסיבות הנכונות.

שלחנו לך למייל מספר בדיקות קטנות, אשר בעזרתן תוכלי לדעת אילו אריחים סינים באיכות טובה ואילו לא.

בברכה,

Team Tile Israel

טל
    אורח
    שלום,
    <p style="text-align: left;">האם אפשר לקבל למייל גם הדרכה כיצד לבדוק את איכות האריח?</p>

תודה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות