גרניט פורצלן מבריק מלא שריטות חודש אחרי התקנה

ירדנה
    אורח
    גרניט פורצלן מבריק מלא שריטות חודש אחרי התקנה. החברה מאשימה את הילדים שנסעו עם האופניים עם חול על הגלגלים. מה אפשר לעשות האם יש עילה לתבוע אותם שהם לא לוקחים אחריות על טיב האריחים?

אני יודעת שזה לא פורום שמתאים לייעוץ משפטי אבל זה פורום מקתועי בענף הריצוף ולכן העליתי את השאלה פה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    אסף בנייה ירוקה
    אורח
    איפה קנית את האריח? כמה עלה? איזה תוצרת? האם כל הבית שריטות או רק אריח שניים בודדים? עוד פרטים כדי שנוכל באמת לעזור.

לגבי עילה לתביעה זה לא הפורום הנכון אבל אני די משוכנע שאפשר להגיע להסדר מול היבואן או החנות.

ירדנה
    אורח
    קיבלתי הודעה ממנהלי הפורום שאסור להזכיר שמות של חברות או עסקים ולכן ההודעה הראשונה שלי בפורום נמחקה, סליחה זה פעם ראשונה שלי פה.

שלחתי לכם למייל שרשום באתר את כל הפרטים, תודה על העזרה אסף

נריק
    אורח
    סיפור ידוע ען אריחים מבריקים בבתים. גם האריח המבריק האיכותי ביותר ישרט אם ילכו עליו עם נעליים עם חול. הסיבה היא שזה פשוט כמו נייר שיוף גס.
    למרות הכל, הבעיה והאשמה היא לא על הקונים כי ברטב המקרים פשוט לא מיידעים אותם לנושא הזה. זה בעיקר מתאים לבתים שבהם חולצים נעליים בכניסה לבית או שאין ילדים ולא גוררים רגליים. מבין את ההרגשה
    עופר מזרחי
    אורח
    לא הרבה מכירים אפילו בצורה שטחית את התקינה הישראלית בנוגע לאריחים

אני מתכוון במיוחד לתקנים

ת"י 1155 חלק 3 -אריחי קרמיקה

ת"י 314 – יצור אריחי קרמיקה וסיווגם.

ת"י 2279 – התנגדות להחלקה באריחי קרמיקה.

יש עוד תקנים שקשורים לריצוף באריחי בטון, טרצו  או אבן טבעית אני רואה כאן את השאלות ומבטיח לעצמי להוציא מאמר קצר שימנע מאנשים את עוגמת הנפש שאני רואה כאן .. כי כשאני מגיע בדרך כלל כר מדובר בבתי משפםט ובדיקות ובלפרק את הבית .

Tile Israel
    מנהל בפורום

עופר מזרחי: לא הרבה מכירים אפילו בצורה שטחית את התקינה הישראלית בנוגע לאריחים

אני מתכוון במיוחד לתקנים

ת"י 1155 חלק 3 -אריחי קרמיקה

ת"י 314 – יצור אריחי קרמיקה וסיווגם.

ת"י 2279 – התנגדות להחלקה באריחי קרמיקה.

יש עוד תקנים שקשורים לריצוף באריחי בטון, טרצו  או אבן טבעית אני רואה כאן את השאלות ומבטיח לעצמי להוציא מאמר קצר שימנע מאנשים את עוגמת הנפש שאני רואה כאן .. כי כשאני מגיע בדרך כלל כר מדובר בבתי משפםט ובדיקות ובלפרק את הבית .

כיף גדול לראות אנשים כמוך בקהילה הזאת. זה מאוד חשוב לנו עופר, תודה רבה על הידע והזמן שלך!

נשמח לצרף גם קישור לאתר שלך האישי כאות הערכה.

אם תוכל לשלוח לנו לכתובת team@tileisrael.com אנחנו מבטיחים לכוון עשרות ולעתים גם מאות של אנשים אל הידע שלך ואליך.

בברכה,

טייל ישראל

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

תפריט נגישות