ינואר 14, 2019

עיצוב פנים – אביזרי עיצוב מנצחים!

האביזרים הנבחרים של מעצבי פנים יכולים לסייע לכם לספר את הסיפור שלכם בעיצוב חלל המגורים, לא משנה מה סגנון הבית או הדירה שלכם.

אנו נתקלים בשאלות לגבי עיצוב פנים כל הזמן. מה לשים על המדפים חוץ מספרים? מה הולך טוב על שולחן הקפה? כיצד כדאי לעצב מזנון או שידה? הוספת אביזרי עיצוב לחדר היא משהו שלרוב קורה לקראת סוף פרויקט שיפוצים או בנייה, כאשר זהו למעשה שלב מרתק בפרויקט וכזה בעל משמעות רבה על המראה הכולל של החלל. דרך פריטי העיצוב הללו ועיצוב הפנים כולו ניתן לספר את הסיפור שלכם בחלל המגורים הרלבנטי. ישנם כמה אביזרי עיצוב מנצחים שבהחלט יכולים להוות בחירות איכותיות שראוי שתבחנו, חלקם פריטים בסיסיים ונפוצים בעולם העיצוב שלעולם אינם מאכזבים.

דור הפרחים

פרחים הם מאביזרי עיצוב הפנים הבסיסיים ביותר. פרחים טריים באגרטל מרשים מוסיפים המון צבע וחיים לחדר. השתמשו למשל בצבעי פרחים המנוגדים לגוונים בהם החדר צבוע. מי שממש לא רוצה להחליף פרחים כל שבוע יכול לבחור פרחים מלאכותיים איכותיים.

מראת כוכב

מראת כוכב (Starburst Mirror) מעל פריט גדול בחלל, למשל מיטה, ספה או מזנון מעוצב יוצרת מוקד משיכה מצוין. זו מראה קטנה ועגולה, בתוך מסגרת המדמה התפרצות של כוכב או שמש קורנת, תוספת מיוחדת מאוד המעשירה כל חלל מגורים.

קערה יפה ומיוחדת

למרות שיש כאלו שחושבים שהצבת קערות דקורטיביות מהווה בחירת עיצוב ארכאית ומיושנת, בפועל זו אפשרות פופולארית ואיכותית מאוד. הציבו קערה מיוחדת ויפה, בסגנון אהוב עליכם, על מדף, שידה או כוננית נמוכה למשל. אפשר למלא את הקערה בכל מה שבא לכם או להשאירה כפריט מעוצב בלבד.

קיבוץ פריטי אמנות

אם יש לכם הדפס אמנותי יפה ואהוב, חשבו עד כמה האפקט יהיה גדול ומרשים יותר עם על הקיר תהיה תלויה קבוצה של הדפסים דומים. הצבה של קבוצת פריטי אמנות בעלי מוטיב דומה במיקום אחד יוצרת אפקט מנצח.

קופסא מעוצבת

אי אפשר לעמוד בפני הפיתוי והיופי של קופסאות קטנות ומעוצבות המוצבות בחכמה בחלל המגורים, זה יפה, מעורר סקרנות ומושך תשומת לב ויזואלית. ניתן להשתמש בקופסא לאחסון פריטים או כפריט דקורטיבי בלבד.

פמוטים

אם יש לכם אוסף פמוטים ישנים שנח לו בארון, הנה הזדמנות להוציא אותו ולהציב עליהם נרות שונים לתוספת צבע, אווירה רומנטית והרגשה חמימה בחדר.

פסל

זה לא חייב להיות פסל ששווה מיליונים, אבל פסל – אפילו קטן – מציע הזדמנות נהדרת להוסיף גוון אישי אמיתי לחדר. בחרו פסל שאומר משהו עליכם, על תחומי העניין שלכם ועל התשוקות שלכם.

מגש מעוצב לשולחן הקפה או התה

מגש מעוצב הוא גם שימושי מאוד לאירוח וגם מהווה פריט עיצוב פנים שיכול להוסיף המון חן לשולחן ולעיצוב בכללותו.

אריחים מונחים כפריט עיצוב

בשקט בשקט..קמה אופנה חדשה, להניח אריחי קרמיקה גם אם הם לא מקובעים כפריט עיצובי.מומלץ אריח עשוי בטון, בסגנון מצויר שמונח בפינה הנכונה בבית יכול להוות פריט עיצוב מעניין ולהקנות אווירה היסטורית במקום. אלמנט נוסף הוא שזול להשיג היום אריחים והם נגישים לרכישה באתר שלנו או בכל חנות ריצוף וחיפוי 

הבהרה משפטית ותנאי שימוש באתר 

התוכן באתר והתמונות בו, הועלה והוזן על ידי משתמשים. אנא עיינו והבינו את הכתוב בעמוד תנאי השימוש באתר. כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ועשוי להיות לא מדויק ו/או לא מקצועי היות ונכתב על ידי משתמשי הקהילה. באופן עקרוני, אין להסתמך על הכתוב וחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי. עמוד תנאי השימוש 

Comments

אורטל

חביב…

תפריט נגישות