אוקטובר 20, 2012

מטבחים קטנים ושימושיים

רעיונות חסכוניים

במקום למטבחים קטנים מתקשים לבשל איך ואת מה שהייתם רוצים במטבח הקטן שלכם? חסר לכם מקום אחסון והמטבח תמיד נראה כמו אחרי הפגזה? הרעיונות והטיפים האלו יסייעו לכם לעצב מטבח קטן, אך יעיל, מזמין ונגיש.

אתם לא צריכים לוותר על שימושיות וסטייל רק בגלל שאין לכם מקום במטבח לתנור כפול עם כיריים של 6 להבות, כיור כפול והמקרר הענק שחלמתם עליו. מטבחים קטנים הם דבר נפוץ בדירות קטנות ובבתים רבים ברחבי ישראל, אך בעזרת בחירות נכונות של עיצוב הבית והמטבח ויישום אסטרטגיות יעילות תוכלו בהחלט לקבל מטבח איכותי, עם כל מה שאתם זקוקים לו ואפילו מקום אחסון נוסף. אנו מקווים שלפחות כמה מהטיפים והרעיונות שלנו יהווה השראה מעשית עבורכם.

מכשירי חשמל קטנים אך מעולים

במטבחים קטנים, אפילו עוד יותר חשוב להשקיע במוצרי חשמל קטנים, אך איכותיים ורבי יכולות. כך תפיקו את המירב ממוצרי החשמל שלכם ותוכלו לחסוך במוצרים שנמצאים בארון כל הזמן. בהתאם לצרכי הבישול והשימוש שלכם, בחרו תנורים איכותיים ורבי יכולות, מקררים פרקטיים וקטנים, כיריים שיכולות להיות קטנות אך שימושיות ואמינות, מעבד מזון מעולה, מקינטה במקום מכונת אספרסו קבועה וכן הלאה. אפשר כיום למצוא מוצרי חשמל וציוד מטבח איכותיים מאוד, קטנים ועם עיצובים משגעים.

פתרונות אחסון על הקירות

אם יש לכם פיסת קיר פנויה, אל תתלו עליה תמונה או לוח שנה אלא נצלו אותה לטובת אחסון חכם ושימושי. כך ניתן לחבר לקיר מגנט לסכינים, מוטות תלייה לכלי עבודה, למגבות מטבח ולחפצים שונים, מדפים לפריטים שימושיים וכן הלאה. אותו רעיון עובד באותה צורה יעילה ושימושית עם מתקנים לתליית סירים ומחבתות – למשל על רקע קיר הצבוע השחור.

מזווה נשלף

אין לכם מקום למזווה גדול ונפרד, אך תוכלו ליהנות מהיתרונות של מזווה באמצעות התקנת ארון נשלף, שיכול להיות אפילו מאוד צר. כך כל הפריטים נגישים והשימוש נוח מאוד.

ארונות עד התקרה ובמיקומים פנויים

למקסום פתרונות האחסון שלכם במטבח הקטן, התקינו ארונות עד תקרת המטבח ובמיקומים פנויים אחרים – אפילו אם קשה להגיע לחלקים הגבוהים ביותר, תוספת האחסון שווה את זה!

שימרו רק את הציוד הטוב ביותר

לצד שימוש בפתרונות אחסון חכמים ויעילים מבחינת מקום, הקפידו לשמור רק את הציוד היעיל והטוב ביותר שלכם, מציוד בישול ועד הסכו"ם, וכך תחסכו מקום ואחסון פריטים מיוצרים.

הבהרה משפטית ותנאי שימוש באתר 

התוכן באתר והתמונות בו, הועלה והוזן על ידי משתמשים. אנא עיינו והבינו את הכתוב בעמוד תנאי השימוש באתר. כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ועשוי להיות לא מדויק ו/או לא מקצועי היות ונכתב על ידי משתמשי הקהילה. באופן עקרוני, אין להסתמך על הכתוב וחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי. עמוד תנאי השימוש 

Comments

טל

הכל יפה מאוד, אבל איך זה קשור לקהילת ריצוף וחיפוי?

blank
ים

מטבח זה החלק הכי חשוב בבית בעיני הוא צריך להיות הכי גדול

blank
אורית

אני בקושי מבשלת רק אוכלים בחוץ! לא כולם מבשלים כל היום

blank
אביגייל

תודה

blank
אביטל

יפה מאוד

blank
דנה

אחלה אתר עברתי על כמה כתבות שלכם! כתוב יפה מאוד ומנוסח מצוין

blank
אודי

לגמרי

blank
אהרון דרר

קצרררר תכתבו יותר ארוך בבקשה

blank
סימון

אין על מזווה נשלף בעולם זה פתרון מעולה!!!!!

תפריט נגישות