לרצף בקליק: Tile Israel אתר הריצופים והחיפויים המתקדם בישראל בדרך לכבוש את ענף האריחים

אי אפשר להסתכל על העולם המודרני ולא להודות שהתקיימה מהפכה של ממש בתחום הקניות. האינטרנט התפשט לכל היבט של חיינו, ויותר ויותר חנויות וחברות מציעות לקנות את מוצריהם ברשת. לאחרונה גם הריהוט ועיצוב הבית מצא את דרכו למרחבי האינטרנט, וכיום ניתן לראות עוד ועוד צרכנים בוחרים לרכוש ריהוט ברשת. האם באמת כדאי לרכוש ריצוף דווקא דרך האינטרנט? מסתבר שכמו בכל קניה אונליין, גם לרכישת ריצוף ישנם המון יתרונות שקשה להתעלם מהם. ואולי היום בצל הקורונה, כולנו נעבור לרכוש אריחים בצורה זאת בקרוב.

לא סתם הפכו הקניות אונליין לכל כך נפוצות כיום – היתרונות תמיד היו גלומים ברעיון של לסקור מוצרים ולבחור מביניהם בלי לצאת מהבית, וברגע שהטכנולוגיה השלימה את הפער, החנויות האינטרנטיות החלו לצוץ בכל מקום.

" Tile Israel בעזרת הטכנולוגיה והאתרים שפיתחנו, אנחנו מסוגלים למכור אריחים גם בצורה פרונטלית (באולמות התצוגה) וגם בצורה אינטרנטית. אנחנו חייבים להודות כי בשנים האחרונות חלה מהפכה, והרבה יותר משתלם, יעיל ונוח לרכוש ריצוף באינטרנט.

הנה כמה מהיתרונות המרכזיים עבור צרכנים בקניית ריצוף אונליין:

 • קניה מכל מקום: האינטרנט מבטל בקלות את המגבלה הפיזית המתבטאת במרחק בין הבית לחנות – קניות אונליין הן רק פתרון נינוח יותר כאשר מדובר בחנות שיש לה סניף במורד הרחוב, אך כאשר הסניף הקרוב ביותר נמצא במרחק שעה נסיעה (בלי פקקים וחיפוש חניה), הן הופכות לחיסכון אדיר בזמן. בתחום האריחים הרבה אנשים רוצים את האריח המסוים הזה ומכיוון של תחום שמוגדר כ "Heavy Duty" לא ניתן פשוט לשלוח אריחים בדואר ישראל או כל שירות משלוחים פנים ארצי.
 • מבחר בלתי מוגבל: חנות פיזית, גדולה ככל שתיהיה, יכולה להציג סחורה רק ככל שגודל החנות או המחסן יכול לאפשר לה, ואילו באינטרנט, היא יכולה להציג כמה סחורה שרק תרצה – באופן הזה מתקבל מבחר גדול ומגוון יותר.
 • חיפוש ממוקד: באופן דומה, חיפושים אחר מוצר ספציפי עשויים להיות סבוכים בחנות פיזית, גם כאשר היא מתוכננת כהלכה – אך כאשר מדובר בחנות אינטרנטית, תמיד ישנה שורת חיפוש פשוטה שמאפשרת למצוא כל מוצר שרק נרצה.
 • חיסכון בעלויות: עלויות האחזקה של אתר באינטרנט זולות באופן מהותי מעלויות האחזקה של חנות או מחסן פיזיים, וכך נחסכות העלויות הגבוהות שלרוב מתגלגלות למחיר המוצרים, ומתקבלת סחורה זולה יותר. 

אין ספק שגם לחנות פיזית ישנם יתרונות וצריך לשקול אותם לפני שבוחרים בין קנייה בחנות אונליין לבין קנייה בחנות פיזית.

Tile Israel מעמידה לרשותכם שירות משלוחים חינם!!! לכל העולם!!! נכנסים לאתר Tile מפעילים את סנן "דוגמה" שנמצא בעמוד כל המוצרים ונחשפים רק למוצרים שאכן אפשר לקבל מהם דוגמה מוקטנת עד הבית. 

"זה שובר שיוון, וגורם לחישוב מסלול מחדש (חיובי) בענף האריחים" עד היום לקוחות היו חייבים להגיע לחנויות על מנת לראות את הריצוף והחיפוי שהם רוצים. היו, זה מאחורינו. הם נכנסים ל – Tile בוחרים את האריחים שהם הכי אהבו, מקבלים דוגמה עד הבית ובוחרים לבסוף את אלו שהכי אהבו." 

אילו סוגי מוצרים לעיצוב הבית אפשר לרכוש היום אונליין?

התשובה הפשוטה היא – הכל, עם הטכנולוגיה של היום אין סיבה ששום אריח פיזי, שניתן לצלם מכמה זוויות ולדווח על המאפיינים הטכניים שלו לא יופיע ויימכר בחנות אינטרנטית.

באופן הזה, ניתן למצוא בחנויות האינטרנטיות את כל סוגי הריצופים והחיפויים הקיימים בעולם, ביניהם:

 • אריחים במידות גדולות של 100X300 ס"מ 
 • בריקים לחיפוי המטבח
 • אריחים מצוירים
 • ריצוף גרניט פורצלן לכל הבית
 • ריצוף נוגד החלקה למקלחות
 • חיפוי לחדרי רחצה
 • ריצוף טרצו
 • ריצוף דמוי אבן מודולרי
 • אריחים דמוי שיש
 • אריחים בעבודת יד

הרשימה עוד ארוכה מאוד ואנחנו רק בתחילת דרך.

אנחנו חייבים להגיד את האמת, ״היתרונות הטמונים בקניות אונליין אינם פועלים רק לטובתם של הלקוחות, אלא גם לטובתם של החברות ויצרני הקרמיקה בארץ ובעולם."

״לפני כל היתרונות שהופכים את אפיק הרכישה אונליין לכדאי, ישנה סיבה שהופכת את האפיק הזה להכרחי: מדובר בסטנדרט, כזה שמתבקש בראשיתו ע״י הצרכנים והוא לא הולך להיעלם, אלא רק להתפשט ולגדול. חנויות אונליין הפכו למשהו כה נפוץ עד שמותג נחשב למיושן אם הוא לא מציע את סחורתו באינטרנט.״

למה חשוב לפתוח אתר ולהציע את מוצריכם אונליין

הגדלת קהל הלקוחות: קניות אונליין מושכות יותר לקוחות מפני שהן לא מצריכות אותם לצאת מבתיהם ולהגיע פיזית אל סניף כלשהו, הרכישה יכול להתבצע אפילו מהמשרד בעבודה, כך שאתר אינטרנטי יכול להגדיל את קהל הלקוחות של המותג.

חשיפה ממוקדת: שיטות השיווק המודרניות באינטרנט מאפשרות פנייה ישירה לפלח השוק המתאים למותג, וכך לבצע פרסום ממוקד ויעיל יותר שיכסה באופן יעיל יותר את עלויות הפרסום.

עם זאת, מותגי הריצוף לא ממהרים לסגור את החנויות ואת אולמות התצוגה שלהם – למרות שישנה מגמה ברורה אצל הצרכנים של מעבר לקניות אונליין, עדיין ישנו קהל רב שמעדיף להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם מהאריחים, בין אם משום שהם מעדיפים לחוות את הריצוף באופן ישיר לפני הרכישה, ובין אם הם אינם מסתדרים היטב עם המחשב או לא מרגישים בנוח לקנות באינטרנט.

העולם יעבור לאינטרנט בצורה כמעט מוחלטת, אנחנו שמים "All In" על העובדה הזאת. השאלה היחידה שצריכה להישאל היא לא אם זה יקרה, אלא מתי זה יקרה, ומה יעשה הקהל המבוגר יותר, והאנשים שלא מצליחים לתפעל מחשב בקלות.

אנחנו רוצים להנגיש את ענף הריצוף והחיפוי גם להם, ועובדים יום ולילה על מנת להשיג לתת מענה לנושא החשוב והמבורך הזה. 

אז איך נקנה ריצוף בשנים הקרובות

להערכתנו, באמצעות הדמיות תלת מימדיות, כמו שמציאה חברת Movit הישראלית. האם יש עוד פיתוחים דיגיטליים בתחום? ההתפתחות הטכנולוגית של העולם הדיגיטלי אינה מפסיקה, אלא רק ממשיכה להאיץ. לפניכם מספר כלים טכנולוגיים חשובים:

 • כלי מעקב וניתוח: עוד ועוד פלטפורמות אינטרנטיות מאפשרות מעקב וניתוח מעמיק של פעילות החנות, באופן יותר מדויק ויעיל ממה שאי פעם התאפשר בחנות פיזית.
 • עזרים למשתמש: שלל פיצ’רים ותוספים שעשויים לסייע למשתמשים ולשפר את חווית הקנייה שלהם, כמו כלים למדידה ותכנון של ביתם כדי להתאים באופן יעיל את האריחים שבחרו.
 • הדמיות וירטואלית של חדרי הבית קיימת חברה בשוק הישראלי,אשר מסוגלת ליצור הדמיה וירטואלית של חדר הרחצה שלכם בשילוב האריחים שבחרתם. התחושה היא מרגשת ומפחידה, וביחד עם פונקציות מתקדמות כמו תאימות למציאות וירטואלית וקנייה ישירה מן ההדמייה הזאת ניתן להפוך זאת לפתרון הקניות המושלם.

לסיכום, כמו שזה נראה, בעתיד הקרוב כבר כל אחד יוכל לשבת בביתו, לסייר בהדמייה וירטואלית של חברת Movit ולבחון את הריצוף בביתו כדי להחליט אם לרכוש אותם. מותגי הריצוף אינם יכולים להישאר מאחור באולמות התצוגה, ועליהם להצטרף במהירות למגמה הגואה. באמצעות הכלים הטכנולוגיים ניתן לסייע ללקוחות בחוויית קנייה עשירה ואיכותית יותר מאי פעם, וכך לתת למותג לשגשג.

Was this article helpful?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות