Gambini Ceramic | גאמביני קרמיקה | Tile Manufacturers

Gambini Ceramic | גאמביני קרמיקה

ג'וליאנו גמביני

יליד 1941, דוקטור גמביני סיים את לימודיו במדע אקטוארי וסטטיסטיקה. הוא עבד כקצין וסוכן מכירות בקבוצת אריחי קרמיקה גדולה ואז, בשנת 1978 עם אשתו לורדנה הם הקימו את אל-ג'י, שהייתה החברה הראשונה בה הם פעלו.

קבוצה שמתפתחת

בשנת 1989, Elle- Gi רכש Ceramiche Epoca שאפשר להם לגדול מחברת מסחר לחברת ייצור. מכיוון שזו הייתה הזדמנות להמשיך ולגדול, בשנת 1993 קבוצת גאמביני חיפשה הזדמנויות נוספות בהרי האלפים והנסיעות לקחו את הקבוצה לבצע את ההשקעה הראשונה עם נכסי סן גובין פרפויל בפרובאנס. בשנת 1996 עם שרכשו את החבילה כולה של Ceramiche Tempra ב Prignano . במקביל הקבוצה עבדה על מכירה בשווקים חדשים. בשנת 2002 את המותג Manifattura Emilianaהוצג להפצת חומרים מתקדמים יותר שאפשרו להם להתמקד בשוק האמריקאי. לבסוף, בשנת 2004, רכשה קבוצת גמביני את מתקני הייצור מ Villeroy & Boch בצרפת. כיום מפעל זה מייצר מוצרים באורי (MEG). מנקודת מבט לוגיסטית, הקבוצה רכשה את אקס קרמיקה אמיליאנה בסן דונינו די ליגוריה. זה איפשר לקבוצה ליצור נקודת הפצה מרכזית. הייצור עבר אופטימיזציה נוספת בשנת 2010 הודות להתקנתו של מפעל פוטו וולטאי המכסה את המחסן בסך כולל של 12500 מ"ר .

תרבות ארגונית ושאיפות

קבוצת הגמביני של דחיפה וצמיחה מתוזמרת על ידי הידע היצירתי וההפקתי של ג'וליאנו בשיתוף עם אשתו לורדנה המפקחת על האחריות המינהלית והפיננסית. זה יחד עם הסיוע של בנותיהן עזרו להניע את הקבוצה בהרחבה. לצד משפחת גמביני, התייחסו עובדי החברה לחברה בפילוסופיה כאילו מדובר בעסק המשפחתי שלהם. תכונות אלה סייעו לכולם להרגיש בנוח למרות ה עובדה שהם חברה גדולה.

הפצה

המומחה המוביל של הקבוצה בשיתוף פעולה ושירות ל- GDO עשה צעדים גדולים בתוך צרפת (שם היא מכסה 7% מהשוק) וכן במדינות דוברות גרמנית. בשל ניסיונה הכללי של הקבוצה והידע שמכיר בזכות צרכי הלקוח, הקבוצה הצליחה גם בקרב לקוחות מסורתיים וגם ב 79 מדינות ברחבי העולם.

שירותים לוגיסטיים

הקבוצה מסוגלת להיענות לבקשות צרכי לקוחותיה הודות לתשומת לב מיוחדת לניתוח התפתחויות השוק בשוק. תשובות אדיבות, יעילות וזמינות יחד עם איכות ושירות הם הנכסים העיקריים שאפשרו לקבוצה לשמור ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלה ברחבי העולם. המיקומים האסטרטגיים של הקבוצה של מתקני אחסנה וייצור אפשרו להם להיות תחרותיים מאוד וגם לאפשר לקבוצה להציע אספקה ​​מיידית של המוצרים שלהם בשווקים החזקים ביותר שלהם, המייצגים את הבולטים בקבוצה.

הקבוצה מסיימת את הטכנולוגיות החדשות

תשומת לב מיוחדת לחדשנות טכנולוגית, לפיתוח מכונות ייצור ולמודעות לעתיד ירוק וירוק יותר הובילו את הקבוצה ליצור מפעל פוטו וולטאי ולהתקין מכונות Colorjet להדפסה דיגיטלית במפעלים האיטלקיים והצרפתיים המייצרים כלי חרסינה.

ראיון: על חיסכון באנרגיה

חיסכון שעשוי להיות שווה לשליש מחשבונות החשמל, אפילו בהתחשב בכך שתפוקת האנרגיה תוגבל ל3-4 חודשים בשנה בגלל תנאי מזג אוויר לא טובים. אֵיך? על ידי התקנת מפעל פוטו וולטאי. זו ההחלטה שקיבל ג'וליאנו גמביני, הבעלים של קבוצת הקרמיקה הנושאת את אותו השם, לפני כשנה. מחזור של 80 מיליון, 400 עובדים ב -4 מפעלים, שניים מהם בצרפת. – כעת, הוא שוקל להרחיב ניסיון זה גם ביחידות ייצור אחרות של עסקיו. "יש לנו שני מפעלים בצרפת – מסביר גמביני – בפרובאנס ובאזור שמפניה. שם אנחנו משלמים חצי חשמל בהשוואה לאיטליה. לכן היינו צריכים לנסות ולהוזיל את עלויות ההיצע בכל מקרה. במשך שנים, כמו כל חברות הקרמיקה האחרות, התקנו מערכות לשיפור היעילות ולהחזרת החום במפעלים; ניהלנו משא ומתן על התנאים הטובים ביותר עם הספקים, והצטרפנו גם לאגודות המגזר. אבל אז, בהתחשב בנטל גבוה FO אנרגיה על ייצור, החלטנו למצוא דרכים אחרות". פוטו וולטאי, במדויק. המפעל של גמביני עלה 3.8 מיליון יורו ויבטיח ייצור של כ. 1.1 מיליון קילוואט / שעה, בערך שביעית מכל הצריכה במפעל מודנה. "אך הודות לתמריצי המדינה החיסכון שאנו מצפים לקבל על ידי מכירת האנרגיה שאנו מייצרים גבוה משמעותית: שליש מחשבונות החשמל. אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי היום ואני חושב שאני יכול להפחית את ההשקעה בפחות מ -10 שנים כמצופה. מן הסתם, מכיוון שתרומת המדינה אמורה להיות מוגדרת מחדש, יהיה צורך להעריך מחדש את רווחיות ההשקעה בעתיד ".

 

תפריט נגישות