פרקט למינציה עושה "קנאקים" בדריכה

אורח
    שלום לכולם, לפני כ4 חודשים הותקנה אצלי בבית 80 מ"ר של פרקט מסוג למינציה. ההתקנה בוצעה ע"י מתקין מקצועי.

בשורה התחתונה – אחרי בערך חודשים התחלתי פה ושם לשמוע "קנאקים" וכיום כל צעד על הפרקט גורם לאותם רעשים .

לאחר שאלות ומענות עם הספק והמתקין (שני אנשים שונים) התברר לי כי הפרקט הותקן על ספוג ירוק שגורם לבעיות (מאחר ומדובר בספוג בעייתי ??)

ספוג זה נמכר לי ע"י הספק , ומיותר לציין כי המתקין לא העיר דבר על הספוג . כיום כל הדין ודברים עם הספק והמתקין תלויים באוויר.

שלמתי כסף לבעל מקצוע שיבצע את ההתקנה של הפרקט כדי לחסוך מעצמי עוגמת נפש מהסוג הזה , ומסתבר שגם זה לא עזר . שאלתי היא – האם אני יכול לדרוש מהספק או מהמתקין פיצוי כלשהו ? או תיקון הבעיה מתוקף אחריות על העבודה ? או שאכלתי אותה ?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    אליהו ימין
    אורח
    הי טובה,

ראשית מתבאס עבורך לשמוע על החוויה שעברת.

עסק מקצועי עם שם ומוניטין יכול בקלות "לקחת אחריות" על כמות כזאת. זה אמור להיות קטן עבורו. זה גם יכול להיות שילוב של פרקט לא איכותי, ספוג לא משהו ועבודה "חצי כוח".

תנסי לפנות בצורה רשמית יותר ותראי לאן נושבות הרוחות

שגיא
    אורח
    ללא ספק, ההתקנה כנראה כשלה איפה שהוא בדרך אבל מה קרה שם אין לי מושג וכמובן שיכול להגיע לתת חוות דעת. אני שמאי שמתמחה בריצוף במקצוע שלי.

האמת, אני רוצה לקוות שאתה כאן לפני שפנית אליהם ולא אחרי… לגבי הספוג הירוק לא חושב שזה קשור כיוון שהוא נפוץ מאוד.

ראשית, נסי לערב את האדריכל או מעצב הפנים שלך אם ישנם כאלו.

יכולת השיח שלהם ועמדת "הכוח" שלהם עם גופים מקצועיים גדולה יותר מטבע הדברים ואותם קשה יותר "לערבב".

האם פרט לחריקות את רואה גם תפרים שנפתחו? באילו חללים מדובר? איזה סוג פרקט הונח? מה עובי ורוחב הלוחות? מה נמצא מתחת לפרקט, כתשתית? מה שם חברת הפרקט – חומר הגלם?

האם נכחת בזמן ההתקנה או מישהו מטעמך והוא יכול לתאר את תהליך ההתקנה? נסה לענות לי על שאלות אלו ואעזור לך למצוא פתרון שיספק אותך

טובה קרית טבעון
    אורח
    הי שגיא,

נראה שאתה שואל את השאלות הנכונות אך לא לכולם יש לי תשובות לצערי הרב.

אני רוצה ליישם לפחות חלק ממה שאמרת לי ולכן פניתי לאדריכלית שליוותה אותי.

מעבר לחריקות אין שום בעיה אחרת עם הפרקט. יצרן גרמני.. עלה לא מעט.

לא, לא הייתי בבית בשעה שהתקינו את זה

תודה על כל העזרה באמת

טובה קרית טבעון
    אורח
    הי שגיא,

תודה רבה ואמיתית על כל הכתוב למעלה.

יישמנו את הכל והסתדרנו בסוף כנראה בעזרת ההכוונה שלך!

תודה רבה:)

Tile Israel
    מנהל בפורום
    שלום רב,

שמחים שהדיון נסגר בצורה טובה ומקצועית,

בברכה,

Team Tile Israel

team@tileisrael.com

072-393-0222

ווטסאפ – 054-3566556

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.