אריחי ערבסקה

אורח
    אריחי ערבסקה נעשים בעבודת יד? האם כולם נעשים בעבודת יד? האם ניתן להשיג כאלה שנעשו על ידי מפעל? אני מחפשת לגלידריה חדשה בנתיבות. סה"כ כ – 18 מ"ר של אריחי ערבסקה בצבע לבן גימור מט.

ראיתי 2 מהממים באתר של Tile.co.il אבל אני לא יכולה לשלוח קישור כי אני מקבלת הודעה מהמערכת שזה חסום לקישורים.

יש אפשרות להזמין דוגמה אחת שממנה יהיה אפשר לקבל מושג איך זה נראה במציאות?

בלי קשר – עברתי כל הבלוג 🙂 אחד האתרים המגניבים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    Tile Israel
    מנהל בפורום

אפי: אריחי ערבסקה נעשים בעבודת יד? האם כולם נעשים בעבודת יד? האם ניתן להשיג כאלה שנעשו על ידי מפעל? אני מחפשת לגלידריה חדשה בנתיבות. סה"כ כ – 18 מ"ר של אריחי ערבסקה בצבע לבן גימור מט.

ראיתי 2 מהממים באתר של Tile.co.il אבל אני לא יכולה לשלוח קישור כי אני מקבלת הודעה מהמערכת שזה חסום לקישורים.

יש אפשרות להזמין דוגמה אחת שממנה יהיה אפשר לקבל מושג איך זה נראה במציאות?

בלי קשר – עברתי כל הבלוג 🙂 אחד האתרים המגניבים

הי אפי,

ראשית תודה על המחמאות!

לגבי שאלתך. אנחנו מחזיקים אריחי ערבסקה שנעשו בעבודת יד אך גם כאלו שנעשו על ידי מפעלים גדולים ופסי ייצור עולמיים.

לרוב אריח ערבסקה שנעשה בעבודת יד יהיה יקר יותר בכ-45% לפחות.

למרות שאין אפשרות לצרף קישורים, אנחנו מסוגלים לראות איזה קישור ניסית לצרף. ראינו את המוצר שהתעניינת בו ויש אותו במלאי זמין.

אריחי ערבסקה מגיעים במגוון גדלים וגימורים וניתן לקבל דוגמה בחינם עד הבית (בתשלום על המשלוח בלבד) או לחילופין להגיע לאחת החנויות שאיתה אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא.

ניתן לתאם אספקות ודוגמאות גם במייל Team@TileIsrael.com

בברכה,

אפי
    אורח
    תודה רבה על תשובתכם המכבדת. אצור קשר תחילת שבוע הבא, שבת שלום
    Tile Israel
    מנהל בפורום
    הי אפי,

קיבלנו והגבנו.

שבוע מוצלח

Team Tile Israel

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)