Del Conca Ceramic | דל קונקה | Tile Manufacturers

Del Conca Ceramic | דל קונקה

פרויקטים של אופן חיים אחר החידוש האסתטי והטכנולוגי של משטחי הקרמיקה של דל קונקה מציע אפשרות ליצור חללים בהתאמה אישית על פי אסתטיקה משותפת שמטרתה להתבלט. ספא Ceramica del Conca נוסד בשנת 1979, בהתבסס על ניסיון בתחום הבנייה באיטליה ומחוצה לה. באותה תקופה זה היה חדש בעולם אריחי הקרמיקה אך היה לו עניין רב בפיתוח ועיצוב טכנולוגי והיה מיושר עם ציפיות השוק הגוברות. זו הייתה אחת החברות הראשונות בתעשיית אריחי הקרמיקה שהאמינו בכלי חרס לבנים מזוגגים, ולפעמים של חוסר וודאות טכנית כללית, היא הייתה גם אחת הראשונות שאימצו את טכנולוגיית האריחים, וייצרה ייצור אמיץ ותקף. אפשרויות. בעקבות השקעות גדולות בשנים האחרונות, החברה יכולה כעת לספק את כל האסתטיקה

עיצוב מתקדם לריצוף

מתפתח רגישות לשינוי ופיתוח טכנולוגיה מובילה אותנו לחדד כל העת את המחקר שלנו, לחקור סטנדרטים חדשים באסתטיקה העיצובית ובביצועים כדי להפיק את המרב מהתכונות הספציפיות שמציעה הקרמיקה. תערובת מתוחכמת של משטחי עץ, אבן, שיש, בטון, כותנה ומתכת, הזמינים במגוון גדלים ועוביים, יוצרים לוח אווירה מסוגנן כדי לעורר פתרונות קרמיים המתפתחים ללא הרף, המבוסס על מחקר מתמיד של מגמות ושל חיי היומיום. מחקר וניסויים, שילוב בלתי ניתן לפתרון המגלה חזון עיצובי דינמי ותמיד חדשני.

תושייה ורוח בינלאומית

תשומת לב, רגישות ואינטליגנציה מאפשרים לנו להישאר נאמנים לאמנות ייצור אריחי קרמיקה, כאשר אנו עובדים בקפידה על יצירת מוצרים ושירותים באיכות מירבית.

חזון פתוח על התפתחות העיצוב

העכשווי מאפשר פיתוח של משטחי קרמיקה באיכות מעולה, עדות סמכותית של תרבות תוצרת איטליה. מערכת ייצור חדשנית, עם מערכות ספציפיות לקווי המוצרים השונים, מאפשרת יצירת האריחים עם גרפיקה בהבחנה גבוהה מאוד, עמידים בפני בלאי, בפני חומרים כימיים וקלים לניקוי, המתאימה גם לסביבות החשופות למתח חיצוני קיצוני.

מראה מכוון לעתיד

כבוד לאיכות הסביבה, למשאבי הטבע והכלה של צריכת האנרגיה תמיד היה מטרה שאותה חותרת Ceramica del Conca עם קביעות ותשומת לב, לספק ללקוחותיה מוצר בעל מאפיינים אסתטיים וטכניים גבוהים, המיושם על פי הקריטריונים התובעניים ביותר. של קיימות. המדיניות הסביבתית של Ceramica del Conca מיושמת באמצעות מידע הניתן לעובדיה ולספקיה בנושאי אקולוגיה וחיסכון באנרגיה. שימוש פנימי מוחלט במים התעשייתיים המופקים במהלך מחזור העיבוד שלהם ושל צד ג ', הפחתת פליטת CO2 לאטמוספירה בהתאם לזו הנדרשת בפרוטוקול קיוטו, התאוששות של כל פסולת הייצור הלא-ממוקמת במחזור הייצור. וניהול פסולת מובחן הם המרכיבים העיקריים העומדים בבסיס פילוסופיה הקשובה לסביבה ולרווחה האישית.

תמיד אחראי ותומך קבוצת דל קונקה הייתה פעילה מאז ומתמיד בתחום החברתי גם בזכות קרן Cino Mularoni, שמטרתה ליישם אירועים תרבותיים ומדעיים, לעודד מחקרים ומחקר, לתרום להכשרת אקדמאים צעירים ולתמיכה ביוזמות פרסום שונות. קבוצת דל קונקה משתמשת במשאבים אנושיים וכלכליים כדי לקדם פעילויות פילנתרופיות מרובות, להשיג תוצאות קונקרטיות בתחום ההומניטרי עם פרויקטים של סולידריות עולמית. מאז הפרויקט הראשון שבוצע באינדונזיה בשנת 2008, נלקחה בחשיבות החינוך והבריאות כבסיס להתפתחות חברתית וכלכלית של כל המדינות העניות בעולם ומאז, ההתחייבות מתמקדת בתחום זה עם הבנייה. של בתי ספר, בתי משפחה, רשתות מים, מרכזי בריאות ומחלקות בתי חולים. תמיכה הוענקה גם לאוכלוסיות שנפגעו מאוד מרעידת האדמה באיטליה ב -2012 וב -2016.

חדשנות ורוח בינלאומית

תשומת לב רבה, רגישות ואינטליגנציה נחוצים כדי להישאר נאמנים לייעוד "לייצר" אריחי קרמיקה בצורה הטובה ביותר. המודעות למורשת היסטורית ואמנותית, שממנה ניתן לשאוב כל העת השראה, חזון פתוח ופעיל של האבולוציה של העולם העכשווי, הקשורה ביצירתיות ומקוריות, הם הכוח המניע מאחורי העטיפה של משטחי קרמיקה באיכות מעולה, שבאמת מייצגים תרבות עיצוב איטלקית באיכות גבוהה. מערכת ייצור חדשנית משמשת ליצירת אריחים עם גרפיקה בהבחנה גבוהה מאוד, העמידה בפני בלאי וחומרים כימיים וקל לניקוי; הוא מתאים גם למרחבים החשופים למתח חיצוני חזק.

יחד כדי לתת חיים לפרויקטים גדולים

התלהבות, אנרגיה ומחויבות הם המאפיינים הבסיסיים המשותפים לצוות האנשים הצעירים והדינמיים המהווים את הלב הפועם של קרמיקה דל קונקה. הקמת קבוצת עבודה מאוחדת, המאמינה בערכי החברה ורצונה להתחדשות מתמשכת, היא משאב חשוב; יש לטפח את המשאב הגדול הזה בזהירות רבה ובתשומת לב. יש לשפר את התכונות האתיות, תחושת האחריות והמיומנויות המקצועיות של כל אחד מחברי הצוות באמצעות רענון והשתלמויות. באופן זה, באמצעות הניסיון והידע שנרכש יחד עם שותפים מהימנים ומשתפי פעולה מנוסים, הופך התוכן התרבותי, הטכנולוגי והאסתטי של המוצרים והשירותים למשהו ייחודי, המסוגל לייצר וליישם רעיונות שתמיד שונים וחדשניים.

 

תפריט נגישות