מאי 25, 2018

חיתוך אריחים ופנלים

על חיתוך פנלים ואריחים מכל הסוגים

באופן מקצועי, כל מי שיצא לו לעבוד על בית או לחלופין היה נוכח בבניית הבית שלו, יודע שזהו השלב הכי ארוך ומייגע הנו השלב הסופי, השלב בו עוברים על כול הפינישים (הרשימה הסופית) ומתחילים לעשות רשימה של דברים שאינם מושלמים. לא פעם אחד מהדברים שתופשים את העין כיוון שאינם עשויים באופן מושלם הם הפאזות והסיומות של פנלים ואריחים. על כן, על מנת להימנע ממצב שכזה יש לטפל בסיטואציה בעת הבנייה או השיפוץ וזה אומר שישנם פעמים בהם מומלץ לדאוג לחיתוך פנלים ואריחים באופן מקצועי.

סיטואציות שמצריכות חיתוך

הרבה פעמים מגיעים לשלב בעשייה בו יש להתאים באופן אישי את אורך האריח על מנת שיתאים לסגור פינה, לא פעם עולה הצורך להתאים אריח קיים לאורך ספציפי, יש צורך להוריד פאזה וכדומה. אם לא מטפלים בסיטואציות אלו באופן מקצועי, כלומר ע"י מסור ייעודי, מדובר בעבודה לא איכותית. על כן כאשר עולה צורך שכזה יש לפנות למקום שעובד ומחזיק בכלים הנכונים ולא מתפשר על כלים שרק כמעט מתאימים, אחרת התוצאה רק כמעט תהיה לפי שביעות רצונכם.

לקוחות

יש מקומות שלוקחים עבודה של חיתוך פנלים ואריחים רק אם מגיעים אליהם עם כמות גדולה והם לא יתייחסו למקרים של בקשות שכוללות כמויות קטנות, ולעומת זאת יש מקומות שיתנו מענה לכולם בלי קשר לכמות. כאשר פונים למקום מקצועי אז ניתן דעת שלא יוצרים נזק ופיצוצים באריח, שהעבודה תצא חלקה, ללא גרידים והאורך יהיה בדיוק לפי הדרישות. לקוחות שעשויים למצוא בכך צורך הם רצפים, אנשים פרטיים, יבואנים של אריחים, קבלנים וכדומה. כלומר כל מי שיש לו צורך בשינוי המידה אך לא מחזיק במכשיר הייעודי.
 
התאמת כלים לפי סוג האריח
 
חיתוך פנלים ואריחים מצריך מסור יהלום שולחני מותאם ולא להסתפק במסור של שיש, אחרת התוצאות של גרידים וחוסר שלמות לא יאחרו לבוא. על כן כאשר עולה סיטואציה בה יש להתאים אורך של אריח, לסדר פאזה וכדומה, יש להתייחס לכך ברצינות גם אם לכאורה נראה שמדובר בעשייה שולית. כי אריח שבור ועוד אריח קצר מידי יוצרים ביחד תמונה שאינה רצויה אצל אף אחד.
 
מחירי חיתוך פנלים ואריחים
 
חיתך פנל עד אריח 80 – 12 ש"ח למטר רץ של פנל לא כולל מעמ
מחיר ליחידה באורך 60 ס"מ 5.7 ש"ח כאשר זה מחיר כולל מע"מ.

חיתוך פנל עד אריח 90 ס"מ  -14  ש"ח ליחידה אחת של פנל.

חיתוך פנל באריח ממידה של 90 ועד 120 ס"מ  -19 ש"ח ליחידה אחת של פנל, המחיר כולל מע"מ

חיתוך חצי של אריח במידה 60/60 ל 30/60 – 29

ש"ח למ"ר, כולל מע"מ
חיתוך 60/60 ל 15/60 – 60 ש"ח למ"ר כולל מע"מ

חיתוך 30/60 ל 15/60 – 39 ש"ח למ"ר כולל מע"מ

חיתוך מיוחד של גרונג עד אריח 60 ס"מ – 55 ש"ח למ"ר מחיר כולל מע"מ

 
חיתוכי גרונג לאריחים במידות גדולות מ60 על פי הזמנה מראש בלבד.

הבהרה משפטית ותנאי שימוש באתר 

התוכן באתר והתמונות בו, הועלה והוזן על ידי משתמשים. אנא עיינו והבינו את הכתוב בעמוד תנאי השימוש באתר. כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ועשוי להיות לא מדויק ו/או לא מקצועי היות ונכתב על ידי משתמשי הקהילה. באופן עקרוני, אין להסתמך על הכתוב וחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי. עמוד תנאי השימוש 

תפריט נגישות